Adora Resort Hotel Room

SPOR AKTİVİTELERİ

Otelimizin fitness salonunda günlük sporlarınızı yapabilir, tenis kortları yada futbol sahalarımızda maçlar düzenleyebilirsiniz.

Fitness

2008 de tamamen yenilenmiş olup, hafif çalışma ve ısınma yapmak isteyenlerin dışında özellikle profesyonel sporculara uygun aletleri ile her seviyede çalışma yapmak isteyenler için düzenlenmiştir.

Futbol Kampları

Adora, 1996-1997 futbol sezonundan bu yana Antalya’da futbol takımlarının en gözde oteli olarak ( 105m x 68m ) tesis içinde bir futbol sahasına sahip olup, birçok ünlü takımı ağırlamanın gururunu yaşamaktadır. Sahalarımızda drenaj sistemi, ayakkabı yıkamak için su, gece ışıklandırma , garantili çalışma saatleri plajda ve yeşil alanda antrenman imkanı bulunmaktadır.

İç Saha
"A" FUTBOL SAHAMIZ: 105 x 68 m. ebadında çim sahadır. Işıklandırma sistemi, antrenman ekipmanları, taşınabilir kaleler ve kamera çekim kuleleri mevcuttur.

Tenis

Amatör ve profesyonel tenis oyuncuları ve okulları için, özel ( 8 adet quartz, 4 adet toprak) zemini ile, toplam 12 adet kort hizmete sunulmaktadır. 3 adet quartz kort, gece aydınlatmalıdır.

Facebook

TWITTER

Instagram

Google Plus